Reference

Dobrý den paní Koutná.
Děkuji za Vaše vstřícné jednání při koupi bytu ve Studénce na ul. Mírova. Děkuji za seriozní přístup a rychlé jednání, i převod, který byl dobře navázán. Oceňuji, že jste vykomunikovala vše potřebné.
A děkuji touto cestou i panu Klvaňovi za služby jakožto dohlížející na samotném družstvu a doprovod u dodavatelů energií.

Jalůvka, spokojený klient

Dobry večer, s makléřkou paní Koutnou jsem řešil prodej pozemku v Jistebníku. Od doby, kdy mě oslovila dopisem jsme navázali spolupráci. Než došlo k samotnému zadání a ve finále k prodeji, uběhlo 1,5 roku. Dost času na to poznat, že paní Koutná svou práci bere zodpovědně, že jí o klienty jako lidi jde. Veškeré náležitosti byla velice ochotna zařídit i nad rámec. Byla pro mě vždy na telefonu. Pozemek je prodán za dobrých podmínek a za to jsem rád. Děkuji za váš loajální přístup a těším se na další spolupráci” 

Vavrečka, spokojený klient

Jsme rádi, že jsme zvolili pro prodej naší nemovitosti RK Realit-Stav. V prodeji nás tlačil čas a makléřka p.Koutná nám vyšla maximálně vstříc. Nemovitost jsme měli profesionálně nafocenou a inzerovanou. Pro vysoký zájem jsme obdrželi dobrou cenu. Administrativní záležitosti jsme měli zpracované a připravené k podpisům. Oceňujeme Vaše seriozní jednání, fungující nastavený systém, dotažení potřebných náležitostí. klienti, ze Švýcarska.

manželé, spokojení Klienti

Chtěla bych poděkovat touto cestou realitní kanceláři Realitstav za prodej mého pozemku ve Veřovicích. V záležitosti mě oslovila makléřka p. Koutná. Dala jsem na doporučení a mohu říct, že jsem byla velice spokojená. Kupce našla velice rychle, což jsem potřebovala. Jsem moc ráda, že jsem nakonec pozemek prodala přes Vaši RK. Každopádně vás mohu vřele doporučit dál. 

Geryková, spokojená klientka