Virtuální prohlídka

Jak postupovat při prodeji nemovitosti? Na prvním místě rozhodně stojí kvalitní prezentace. Ta je polovinou úspěchu. Prezentace je to, co zájemce přesvědčí, zaujme a utvrdí.

A co víc – právě virtuální prohlídka je sázkou na jistotu. Díky virtuální prohlídce totiž zaujmete potenciální zájemce na první dobrou.

„Na co se ve své mysli zaměříte, to poroste.”

Proč je virtuální prohlídka lepší než fotky nebo video?

Virtuální prohlídka bytu či domu je moderním způsobem prodeje nemovitosti. Nejen, že perfektně představí vaši nemovitost potenciálním zájemců, ale zároveň také šetří čas, protože už nemusíte každého, byť i náhodného zájemce, brát na osobní prohlídku.

  • Zájemci si prohlédnou celou vaši nemovitost z pohodlí domova.
  • Získají přehled o rozvržení bytu či domu.
  • Nemovitost představíte i ve chvíli, kdy v ní ještě bydlíte.
  • Zájemci si dokonale představí možné úpravy pokojů.
  • Již doma dochází k rozhodnutí, je-li vaše nemovitost pro zájemce zajímavá.

„Nejste-li spokojeni s výsledky, změňte své reakce.”

Jak prodat nemovitost rychle?

Můžete napsat klasický inzerát. Můžete jej vyvěsit na různých stránkách, anebo v nejbližším obchodě, a pak čekat několik týdnů, než se vám ozve první zájemce.

Anebo si můžete nechat vytvořit profesionální virtuální prohlídku vaší nemovitosti a prodat s ní byt či dům rychle, bezpečně a za co nejvyšší možnou cenu.

S virtuální prohlídkou nebudete na zájemce čekat dlouhé týdny. S virtuální prohlídkou se vám zájemci ozvou do pár dnů, ne-li hodin.

Díky virtuální prohlídce oslovíte širší škálu zájemců, jelikož se odlišíte od ostatních nabídek, které jsou si podobné jako vejce vejci. Finální prohlídka nemovitosti pak už bude pro potenciální zájemce jen utvrzením koupě.

Cena virtuální prohlídky

Virtuální prohlídka vaší nemovitosti je pro vás z mé strany naprostou samozřejmostí.

UKÁZKY PREZENTACE