Půdorysy

Jaké chyby lidé nejčastěji dělají během prodeje nemovitosti? Nevkládají půdorys bytu či domu ke svému inzerátu. Může se to zdát jako banalita, ale není.

Pouze z fotografií a popisu si totiž zájemce jen těžko představí jak velké jsou pokoje, nebo jaká je orientace jednotlivých místností. Půdorys nemovitosti je proto nezbytnou součástí vaší nabídky, ať už chcete prodat nebo jen pronajímat.

„Zítřek tvoříš dnes.“

Půdorys nemovitosti prodává

Náčrt půdorysu by měl být u každého inzerátu prodávaného bytu nebo domu. Prezentování půdorysu je dnes už naprostou samozřejmostí.

Plánek dispozičního řešení totiž pomůže zájemcům udělat si jasnou představu o dispozici inzerované nemovitosti ještě před tím, než si objednají prohlídku. Přidáním kvalitního plánku do inzerátu tak ušetříte zájemcům a hlavně sobě drahocenný čas.

Lidé totiž mají raději obrázky a číst se jim všeobecně moc nechce, proto je půdorys skvělou variantou, jak představit například netradičně řešený byt.

Půdorysy jsou navíc skvělou volbou pokud je vaše nemovitost před rekonstrukcí. Fotografie by totiž v tomto případě zájemce zbytečně odradily a půdorys tak odvede skvělou práci.

Jak prodat byt či dům?

Půdorys udělá při prodeji vaší nemovitosti zázrak. Jedna věc je totiž pro potenciálního zájemce velmi důležitá. Mít představu o prostoru. Jak by mohl v nemovitosti žít, jak ji zařídit, jak se do ní „vejít” se všemi svými věcmi, anebo jak místnosti přeorganizovat. Půdorysy jsou proto sázkou na jistotu.

Díky půdorysu získá zájemce detailní přehled a jasnou představu. K čemu je to dobré? Získáte si pozornost, lidé stráví u vaší nemovitosti více času a na prohlídce potom nebudou nepříjemně překvapeni.

Prodej nemovitosti je alchymie. Je potřeba vytvořit ten správný marketingový mix, který zaujme a prodá. Ovšem s půdorysem nikdy nic nezkazíte. Naopak je to trefa do černého.

„Nejkrásnější ze všech tajemství je být géniem a vědět to jen sám.“

Cena půdorysů

Vytvoření půdorysů je pro vás z mé strany naprostou samozřejmostí. Zpracování půdorysu získáte zcela zdarma.

UKÁZKY PREZENTACE